ابتدا صفحات مبتنی بر موبایل

ابتدا صفحات مبتنی بر موبایل

طی روز های اخیر ممکن است زیاد با این اخبار روبه رو شده باشید که گوگل ابتدا صفحات مبتنی بر موبایل را ایندکس خواهد کرد بعد صفحات مبتنی بر دسکتاپ را این جمله به نوعی سئو دسکتاپ  را زیر سوال می برد و در عوض  برای برای سئو موبایل ارزش قائل می شود.

 

این که گوگل ابتدا صفحات مبتنی بر موبایل را ایندکس می کند به چه معنی است :

برای بعضی از افراد شاید سوال باشد که گوگل ابتدا صفحات موبایل را ایندکس می کند یعنی چه و چه خاصیتی دارد :گوگل به عنوان یک کاربر دسکتاپ  صفحات وب سایت ما را جستجو میکند و پیدا میکند و سپس ایندکس میکند اما در تغییرات جدید گوگل مانند یک کاربر موبایل می باشد و صفحات را ایندکس میکند این به این معنی است که گوگل از  این به بعد توجه بسیار مهمی برای صفحات مبتنی بر مویایل دارد 

 

بهتر است بدانید گوگل با استفاده از ربات ها صفحات را پیدا و ایندکس میکند و با استفاده از چندین سیکنال رتبه بندی را انجام می دهند در صورتی که صفحات وب سایت شما مبتنی بر موبایل نباشید ممکن است جایگاه خود را از دست بدهد .

 

 

وب سایت شما مبتنی بر موبایل نمی باشد:

برای بسیاری از افراد ممکن است این سوال پیش آید آیا وب سایت من که مبتنی بر موبایل نمی باشد میتواند توسط گوگل ایندکس شود ؟

در پاسخ به این سوال باید بدانید که گوگل ابتدا صفحات مبتنی بر موبایل را ایندکس میکند و سپس صفحات مبتنی بر دسکتاپ   را .این یک فرصت برای رقابت می باشد چرا که در نمایش رتبه ها گوگل الویت را نیز برای وب سایت های مبتنی بر موبایل قرار میدهد پس این یک نیاز می باشد که شما وب سایت خود را به سمت رسپانسیو بودن حرکت دهید.

 

 

آیا گوگل شروع به انجام این کار کرده است :

گوگل شرکتی می باشد که زمان انجام بعضی از پروژها را تعیین نمیکند ما آن چیزی که معلوم است این پروژه به صورت امتهانی در حال انجام است و انجام کامل آن ممکن است زمانبر باشد.

 

 

مطالعه بیشتر

تغییر قالب سایت بدون افت رتبه

تغییر قابلب وب سایت بدون افت رتبه , تغییر قالب وردپرس بدون اینکه به سئو سایت آسیب بزند , مراحل تغییر قالب سایت بدون افت رتبه

سه نکته در بهبود رتبه سایت در گوگل

سه نکته در بهبود رتبه سایت در گوگل که تا حد زیای می تواند به رتبه وب سایت شما کمک کند در ادامه با این سه روش آشنا

استخدام سئو کار

استخدام سئو کار ، استخدام برنامه نویس پی اچ پی ، استخدام وردپرس کار ، استخدام جوملا کار ، استخدام کارشناس تبلیغات


سئو ارزان قیمت

سئو سایت