افزایش بازدید وب سایت

افزایش بازدید وب سایت،افزایش ترافیک وب سایت

اینستاگرام نویسنده مطلب اینستاگرام نویسنده


افزایش بازدید وب سایت یکی از مهمترین  اهداف هر مدیر وب سایت می باشد چرا که با افزایش بازدید وب سایت میتوانیم خدمات یا هدفی را که با توجه به آن وب سایتمان را ایجاد کرده ایم را پیش ببریم اما سوال اینجاست چگونه بازدید وب سایت را افزایش دهیم 

افزایش بازدید وب سایت نیازمند تجربه و یادگیری می باشد .در این این مقاله سعی میکنیم چندین روش که سبب افزایش بازدید وب سایت می شود بحث کنبم :

1-در ابتدا یکی از نکات مهم برای ایجاد ترافیک وب سایت Advertise یا تبلیغات می باشد تبلیغات یکی از مهمترین روش ها برای افزایش بازدید وب سایت می باشد اما چگونه تبلیغ کردن بسیار مهم است چرا که تبلیغات بدون در نظر گردن هدف تنها هزینه ای بیهوده است از جمله تبلیغات برای افزایش بازدید وب سات میتوان به تبلیغات در رسانه های اجتماعی ،قرار دادن بنر و لینک وب سایت در وب سایت های دیگر ،جستجوی پرداخت اشاره کرد..

 

2-بی شک یکی دیگر از مواردی که افزایش بازدی وب سایت یا ترافیک وب سایت ما را بالا می برد محتوای ناب و دسته اول می باشد .هرچه محتوا جدید تر و کامل تر و به روز تر باشد میتواند بازدید وب سایت ما را بالا ببرد اگر یک وب سایت بدون محتوا باشد مطمئنن هیچ چیزی برای ایندکس شدن در موتورهای جستجوگر ندارد و یچ بازدید کننده ای را به سمت وب سایت ما نمیکشد.

 

3-بهینه سازی وب سایت یا سئو:یکی دیگر از مواردی که باعث افزایش وسایت می شود سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد در صورتی که وب سایت ما به درستی بهینه سازی شده باشد میتواند برای موتورهای جستجوگر دوست داشتنی شود و در نهایت در درجه های بالای موتورهای جستجوگر قرار بگیرد و افزایش ترافیک وب سایت ما را به ارمغان آورد.

 

4-استفاده از پست میهمان در وب سایت های دیگر :قرار دادن پست میمهان با نام تجاری خود تاثیر بسزایی در بالابردن بازدید وب سایت دارد هرچند که بسیاری این روش را روشی بیهوده می دانند.

 

5-ارسال ایمیل :در بعضی از مواقع ارسال ایمیل میتواند باعث بازدید وب سایت شود در صورتی که ایمیل های جمع آوری شده با هدف ما یکی باشد .

 

در صورتی که نیاز به مشاوره برای افزایش بازدید وب سایت دارید می توانید از فرم تماس با ما اقدام فرمایید 

 

مطالعه بیشتر

سرویس سئو

سرویس سئو دفتر سئو ناب یکی از بهترین و کامل ترین سرویس های سئو می باشد در صورتی که نیاز به این نوع از خدمات دارید

مقالات سئو

جدید ترین مقالات سئو را در وبلاگ آموزشی سئو ناب می توانید مشاهده کنید برای اطلاعات از آخرین مقاله های سئو به بخش

تغییر قالب سایت بدون افت رتبه

تغییر قابلب وب سایت بدون افت رتبه , تغییر قالب وردپرس بدون اینکه به سئو سایت آسیب بزند , مراحل تغییر قالب سایت بدون افت رتبه


سئو ارزان قیمت

سئو سایت