الگوریتم جدید گوگل

الگوریتم جدید گوگل با عنوان پنگوئن 4.0 به روزرسانی شد بعد از انتظار دو ساله بلاخره الگوریتم  جدید گوگل برای رتبه بندی وب سایت ها رونمایی شد در حال حاضر این الگوریتم در حال کار کردن می باشد .

بسیاری از مدیران وب سایت ها و مخصوصا کارشناسان سئو در هفته های گذشته تغییراتی را در نتایج گوگل مشاهده کرده بودند و منتظر یک الگوریتم جدید بود ند الگوریتم قدیمی پنگوئن در اکتبر ماه سال 2014 انجام گرفت . بعد از دوسال انتظار می رفت گوگل از یک الگوریتم جدید برای رتبه بندی وب سایت ها استفاده کند.

 

الگوریتم جدید پنگوئن 4.0 :

الگوریتم جدید گوگل میخواهد recrawls  وreindexes  صفحات را به صورت کامل یا جزئی انجام دهد هدف از این کار این است که  گوگل میخواهد با استفاده از یک فیلتر وب سایت هایی را که به هر نحوه میخواهند برای گرفتن نتیجه گوگل را دور بزنند شناسایی و تنبه کند .

 

آیا تمامی صفحات مورد بررسی قرار میگیرد ؟

با توجه به گفته های کارشناسان ممکن است تمامس صفحات و یا برخی از صفحات ویژه مورد بررسی قرار بگیرد لازم به ذکر می باشد که گوگل میخواهد این فیلتر را به صورت مداوم انجام دهد .

 

 

 

 

تاریخچه الگوریتم پنگوئن :

پنگوئن 1.0 در تاریخ 24 آوریل 2012 (تأثیر ~ 3.1٪ نمایش داده شد)
پنگوئن 1.1 در May 26، 2012 (تأثیر کمتر از 0.1٪)
پنگوئن 1.2 در 5 اکتبر، 2012 (تأثیر ~ 0.3٪ نمایش داده شد)
پنگوئن 2.0 در 22 مه، 2013 (تأثیر 2.3٪ نمایش داده شد)
پنگوئن 2.1 در 4 اکتبر 2013 (تأثیر حدود 1٪ از نمایش داده شد)
پنگوئن 3.0 در 17 اکتبر 2014 (تأثیر حدود 1٪ از نمایش داده شد)
پنگوئن 4.0 و در زمان واقعی در تاریخ 23 سپتامبر 2016
پنگوئن 4.0، Google فعلا در حال اجراست 

  سه شنبه فوریه 7 سال 2017 به روزرسانی در گوگل به وجود آمد که طی آن بعضی از وب سایت ها با تغییراتی همراه بوده اند بعضی از وب سایت ها نتایج خوبی را به دست آورده و بعضی از وب سایت ها نیر با افت رتبه روربه رو بوده اند البته این تغییرات رتبه در هر به روزرسانی گوگل پیش خواهد آمد.

این بروز رسانی جدید به نظر می رسد بیشتر به پاندا مرتبط باشد و به  محتوا و کیفیت سایت و مقابله با لینک های اسپم پرداخته است .

لازم به ذکر می باشد که گوکگل این به روز رسانی را تایید نکرده است اما ابزارهای ردیابی نظیر Mozcast، RankRanger، Accuranker تغییرات الگوریتم گوگل را تایید کرده اندذ. 


سئو ارزان قیمت