تاثیر برنامه نویسی در سئو

تاثیر برنامه نویسی در سئو

همانگونه که در پست های قبلی نیز اشاره کردیم سئو یک فرایند چند مرحله ای می باشد این فرآیند چند مرحله قبل از طراحی سایت شروه می شود و تا بعد از طراجی وب سایت ادامه خواهد داشت در مرحله طراحی سایت بک موضوع بسیار مهم همیشه در سئو مطرح می شود و آن این است که آیا تاثیر برنامه نویسی در سئو چه میزان می باشد:

برنامه نویسی به دو دسته تقسیم می شود یکی سمت سرور و دیگری سمت کلاینت برنامه نویسی سمت سرور برنامه های را اجرا میکند که در سرور اجرا می شود و قابل مشاهده نمی باشد مانند پی اچ پی و ای اس پی و.... این دو زبان سمت سرور معروف و سایر زبان های سمت سرور تاثیر زیادی در سئو ندارد اما آنچه که مهم می باشد نحوه نوشتن و اجرا این دستورات می باشد شما در صورتی که به درستی از زبان های سمت سرور استفاده نکنید می توانید میتوانید در سرعت وب سایت خود تاثیر بگذارید که این امر میتواند در سئو سایت شما  تاثیر منفی بگذارد اما به خودی خود برنامه نویسی سمت سرور در سئو تاثیر مستقیمی ندارد .

 

اما برنامه نویسی سمت کلاینت که شما سی اس اس و اچ تی ام ال و جاوا اسکریپت و... می باشد میتواند در سئو سایت تاثیر گذار باشد اگر شما به درستی از دستورات سی اس اس استفاده نماید یا به صورت کد های داخلی از آن استفاده نمایید یا همچنین به صورت پراکنده از آنها استفاده نمایید قطعا میتوانید به سئو سایت خود ضربه بزنید .

 

نکات مهم در برنامه نوبسی سمت کلاینت که میتواند در سئو سایت تاثیر گذار باشد

سعی کنید از دستورات داخلی سی اس اس استفاده نکنید

نحوه اتصال به فایل جی کوئری در انتهای فایل و دسترسی به فایل سی اس اس در ابتدای سایت باشد

فایل های جی کوئری را به صورت داخلی استفاده نکنید

از دستورات اچ تی ام ال منسوخ شده مانند جدول به طور مستقیم استفاده نکنید.

و....


سئو ارزان قیمت