بهترین افزونه سئو وردپرس

بهترین پلاگین  سئو وردپرس چیست:

در این پست آموزشی قصد دارم در مورد 2  افزونه سئو برتر  وردپرس صحبت کنم یعنی پلاگین Yoast SEO وAll in One SEO Pack .

 

تاریخ ایجاد افزونه و نام ایجاد کننده افزونه:

All in One SEO Pack در سال 2007 توسط Michael Torbert و  Steve Mortiboy ساخته شدند این پلاگین سئو در آن زمان بیشترین دانلود  و کاربرد را داشته  و اما افزونه سئو Yoast در سال 2010 توسط Joost de Valk ایجاد شد از آن به بعد این افزونه رقیبی اصلی برای All in One SEO Pack به شمار می رفت.

 

هر دو افزونه بسیاری عالی هستند و شرایطی را ایجاد میکنند که میتواند به بهینه سازی و سئو سایت ما کمک کننده  باشد ابا این حال من قصد دارم در این پست آموزشی در مورد تفاوت این دو صحبت کنم :

 

 

اولین نکته در هر پلاگین راحتی نصب و سادگی در استفاده می باشد 

Yoast SEO دارای آموزش های زیادی برای نصب می باشد این افزونه دارای تیم پشتیبانی قوی می باشد با دانلود  این افزونه و نصب آن به راحتی میتوانید وارد ادمین آن شوید و تغییرات را اعمال کنید .

 

All in One SEO Pack نیز دارای محیط نصبی آسان  می باشد این افزونه سئو برای هر دکمه ی شرح مختصر را ارائه میدهد تا کاربر بتواند به راحتی با این ابزار کار کندبا نصب این افزونه یک منو ایجاد میشود که میتواند با استفاده از هر کدام از ایتم های منو تغییرات مورد نیاز را اعمال فرمایید.

هر دو افزونه سعی بر آن دارند تا محیطی را ایجاد کنند تا کاربران بتوانند به راحتی با آن کار کنند اما به نظر می رسد در این امر Yoast بهتر توانسته است عمل کند و از رقیب خود پیشی بگیرد.

 

ابزار برای اعمال سئو:

در Yoast درست در زیر پست های یک جعبه به چشم میخورد که یک آنالیز کامل را برای متن ایجاد شده ارائه میدهد این باکس به شما پیشنهاد میکند برای بهتر شدن سئو مواردی را به پست اضافه کنید مانند تگ های هدر و تصاویر و........

 

 

All in One SEO Pack تنها دارای یک سری باکس می باشد که دارای یک علامت سوال برای هر باکس می باشد که با استفاده از این علامت می توانید یک مختصر اطلاعات در مورد آن باکس به دست آورید 

با این حال، ما احساس می کنیم که در تحلیل محتوا، تمرکز در کلمه کلیدی و.....  Yoast بهتر عمل می کند

 

 

از نظر ابزار برای بهینه سازیسایت :

 

ابزارهایی که Yoast میتواند در اختیار ما قرار دهد

1-نقشه سایت

2-ایجاد فایل ربات و htaccess

3-Open Graph Meta Tags

4-Open Graph Meta Tags

5-و ابزار ثبت اطلاعات در گوگل وب مستر

 

اما All in One SEO Pack

1-ایجاد  نقشه سایت

2-Robots.txt

3-ادیتور فایل

4-مسدود کردن ربات های بد

5-Import and Export SEO Data

6-Open Graph Meta Tags

میتوان نتیجه گرفت در این مورد هر دو ابزار  سئو سعی کرده اند بهترین و بیشترین ابزارها را در اختیار کاربرانشان قرار دهد تنها نکته در این ویژگی این است که All in One SEO Pack  هیچ ابزاری برای دسترسی به وب مستر گوگل ندارد .

 

Yoast دارای نسخه رایگان بود و شما به راحتی میتواند از آن استفاده نماید در صورتی که سوالی در این مورد داشته باشد میتواند در انجمن  WordPress.org  پرسیده تا کاربران به سوالات شما پاسخ دهد  شما برای دریافت نسخه حرفی این افزونه باید هزینه ای را پرداخت نا نسخه حرفه ای در اختیار شما قرار گیرد افزونه سئو All in One SEO Pack نیز به همین صورت بوده و دارای دو نسخه رایگان و پولی می باشد .

 

 


سئو ارزان قیمت