بهینه سازی ویدیو یک استراتژی سئو

سئو ویدئو

ویدئو و بهینه سازی ویدئو می تواند یک راه  مفید برای دست یافتن به افزایش دید تجاری ،افزایش بازدید کننده و ..  شود. اگر چه بسیاری از افراد دید متفاوتی به این موضع دارند ولی بهتر است بدانید که در سال 2013 تنها بازدید ویدیوی 195 میلیون بازدید کننده را به خود اختصاص داده است بهینه سازی ویدئویی رور به روز در حال پیشرفت می باشد این یک فرصت فوق العاده برای همه بازار یاب ها می باشد که با استفاده از این روش نام تجاری و بازدید و در نتیجه فروش خود را افزایش دهند .

در حال حاضر، یوتیوب محبوب ترین شبکه اشتراک گذاری  در سطح جهانی برای اشتراک ویدئو استفاده می شود  برآورد نشان می دهد که بین سه تا چهار میلیارد جستجو از یوتیوب در هر ماه وجود دارد. ویدئو مناسب میتواند در رقابت به شما در بازار آنلاین کمک کند .

راه هایی مختلفی وجود دارد که شما میتوانید ویدئو خود را به اشتراک بگذارید مانند قرار دادن در شبکه های اجتماعی معروف مانند فیسبوک،گوگل پلاس و......  ،در صورتی که ویدئو شما به خوبی طراحی شده باشد می تواند توسط سایر افراد به اشتراک گذاشته شود.

در هنگام ساخت ویدئو برای بازاریابی بهتر است به نکات زیر توجه کنید 

1-کوتاه و مفید باشد 

2-استفاده از کلمات کلیدی در ویدئو 

3- قرار دادن لینک وب سایت در ویدئو

 

گوگل قادر به خزیدن فایل های ویدئویی نیست پس شما میتوانید با قرار دادن توضیحات مفید و مناسب حجم ترافیک وب سایت خود را بالا ببرید 

مطالعه بیشتر

تغییر قالب سایت بدون افت رتبه

تغییر قابلب وب سایت بدون افت رتبه , تغییر قالب وردپرس بدون اینکه به سئو سایت آسیب بزند , مراحل تغییر قالب سایت بدون افت رتبه

سه نکته در بهبود رتبه سایت در گوگل

سه نکته در بهبود رتبه سایت در گوگل که تا حد زیای می تواند به رتبه وب سایت شما کمک کند در ادامه با این سه روش آشنا

استخدام سئو کار

استخدام سئو کار ، استخدام برنامه نویس پی اچ پی ، استخدام وردپرس کار ، استخدام جوملا کار ، استخدام کارشناس تبلیغات


سئو ارزان قیمت

سئو سایت