تفاوت تغییر مسیر 301 با 302

تفاوت تغییر مسیر 301 و 302

 

difference between 301 and 302 redirects

تفاوت ریدایرکت 301 با ریدایرکت 302

تغییر مسیرها یکی از اصول سئو می باشد در صورتی که بتوانید از این تغییر مسیر ها به درستی استفاده کنید  میتوانید به سئو وب سایت خود کمک کنید اما در صورتی که به درستی از تغییر مسیرها استفاده نکنید این کار میتواند وب به سئو وب سایت شما صدمه برساند .

301 redirect

تغییر مسیر 301 زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که url ها بخواهد به صورت دائم انتقال پیدا کنند مثلا زمانی که دامنه وب سایت را تغییر داده ایم یا زمانی که کل وب سایت را تغییر داده ایم مثلا بخواهیم مدیریت محتوای وب ایت را کلا عوض کنیم با استفاده از این تغییر مسیر میتوانیم علاوه بر انتقال ترافیک به آدرس جدید ،قدرت آدرس قبلی را نیز به دامنه جدید انتقال دهیم.

 

302 redirect

تغییر مسیر 302 زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که بخواهیم آدرس یک وب سایت یا یک صفحه خاص را به صورت موقت استفاده کنیم مثلا در فروشگاه یک محصول داریم و محصول به صورت فصلی می باشد در این مواقع میتوانیم از تغییر مسیر 302 استفاده کنیم .

 

استفاده اشتباه از ریدایرکت ها میتواند در سیستم وب سایت شما اختلال ایجاد کند. همچنین استفاده بیش از حد نیز میتواند به ضرر سئو وب سایت شما باشد .

 

 

 

 

مطالعه بیشتر

تغییر قالب سایت بدون افت رتبه

تغییر قابلب وب سایت بدون افت رتبه , تغییر قالب وردپرس بدون اینکه به سئو سایت آسیب بزند , مراحل تغییر قالب سایت بدون افت رتبه

سه نکته در بهبود رتبه سایت در گوگل

سه نکته در بهبود رتبه سایت در گوگل که تا حد زیای می تواند به رتبه وب سایت شما کمک کند در ادامه با این سه روش آشنا

استخدام سئو کار

استخدام سئو کار ، استخدام برنامه نویس پی اچ پی ، استخدام وردپرس کار ، استخدام جوملا کار ، استخدام کارشناس تبلیغات


سئو ارزان قیمت

سئو سایت