جریمه گوگل

جریمه شدن توسط گوکل  میتواند باعث حذف شدن برخی از صفحات یا حذف تمامی صفحات وب سایت از نتایج گوگل شود.بسته به میزان جریمه گوگل زمان برگشت وب سایت به نتایج می تواند متفاوت باشد البته لازم به ذکر می باشد گوگل با آمادن آپدیت جدید پنگوئن  کمی  منصف تر شده و وب سایت هایی را که جریمه میکند در صورتی که مواردی که باعث جریمه شده وب سایتتان  شده را از بین ببرید در مدت زمان اندکی به نتایج برمی گرداند.

 

در این آموزش قصد دارم در مورد تکنیک های لینک گذاری   که باعث پنالتی شدن  وب سایت شما می شود توضیح دهم چرا که بیشتر افراد بر این تصور هستند که لینک گرفتن تا حد زیادی میتواند به سئو سایت و گرفتن رتبه های برتر  کمک کننده باشد :

 

1- بسیاری از افراد تصویر میکنند که با لینک دادن کلمات کلیدی به صفحه خانگی میتوانند به سئو سایتشان کمک کنند و سعی میکند در هر مقاله یک اشاره به صفحه اصلی وب سایتشان داشته باشد لازم به ذکر است در صورتی که بیش از حد در مقالات خود به صفحه اصلی لینک دهید با این کار مسیر جریمه شدن برای وب سایت خود را هموارتر  خواهید کرد.

 

2-لینک گرفتن از مزرعه های لینک :قطعا شما هم با وب سایت هایی برخورد کرده اید که از واژه ی تبادل لینک استفاده کرده اند و با ورود به این سایت ها مشاهده میکنید که دارای یک صفحه می باشد که این صفحه به صورت اتوماتیک تبادل لینک را انجام میدهد. بهتر است بدانید این وب سایت های راهی برای جریمه شدن وب سایت شما توسط گوگل می باشد .

 

3-سعی کنید در هنگام گرفتن بکلینک دقت زیادی به خرج دهید چرا که گرفتن لینک همان گونه که به وب سایت شما در گرفتن رتبه کمک می کند همانگونه نیز میتواند باعث جریمه شدن وب سایت شما توسط گوگل شود در هنگام گرفتن لینک سعی کنید مبدا لینک را بررسی کنید که اولا در sandbox گوگل نباشد دوما وب سایت پنالتی شده توسط گوگل نباشد و سوما دارای آتوریتی بالایی باشد.

 

4-سعی کنید به صورت طبیعی لینک برای وب سایت خود ایجاد کنید و درصورتی که قصد دارید برای وب سایت خود لینک خریداری کنید توجه داشته باشید که لینک ها را به صورت دسته جمعی خریداری نکنید چه که این امر برخلاف قوانین گوگل و سایر موتورهای جستجوگر می باشد . 


سئو ارزان قیمت