حذف کوئری استرینگ

حذف کوئری استرینگ از url های منابع استاتیک

حذف کوئری استرینگ از url های منابع استاتیک میتواند در افزایش سرعت وب سایت بسیار مهم می باشد اگر وب سایت خود را با Pingdom و GTmatrix  از لحاظ سرعت مورد بررسی قرار دهید ممکن است یکی از فاکتورهایی که در کاهش سرعت سایت شما تاثیر زیادی را گذاشته باشد گذینه Remove query strings from static resources  باشد 

مطمئنا شما به دنبال یک راه حل برای حذف پرس جو ها از منابع استاتیک مانند CSS و جاوا اسکریپت هستید در ادامه  در مورد این که چگونه میتوانیم با حذف  e query strings به سرعت وب سایت کمک کنیم خواهیم پرداخت.

 

زمان لود صفحه یک جنبه بسیار ضروری برای یک وب سایت یا وبلاگ است سرعت بالای وب سایت یک تجربه کاربری رضایت بخش و موثر برای بازدید کنندگان  به ارمغان می آورد. همچنین به شما کمک کند برای به دست آوردن رتبه بالاتر درجستجو گوگل .

 

بهتر است بدانید ذخیره سازی  منابع استاتیک مانند CSS و جاوا اسکریپت نقش مهمی در زمان بارگذاری صفحه ایفا می کند ، رشته های Query مانع ذخیره سازی از منابع استاتیک در سرور های پروکسی و CDN  و مرورگر ها می شود.  با حذف رشته های Query از منابع استاتیک به ذخیره سازی منابع کمک خواهید کرد که این کار در نهایت میتواند به افزایش سرعت سایت شما کمک کند .

 

 

 

برای حذف  کوئری استرینگ از منابع  استاتیک 3 راه وجود دارد :

1- استفاده از افزونه وردپرس https://wordpress.org/plugins/remove-query-strings-from-static-resources/

 

2-استفاده از افزونه  WP Super Cache: این  افزونه  گزینه ای خوبی  برای حذف رشته پرس و جو از منابع استاتیک می باشد شما بعد از نصب در قسمت فعالسازی فقط نیاز به برداشتن علامت (if already checked) برای حذف  رشته پرس و جو دارید این تیک میتواند  رشته های پرسجو را از 90درصد از URL های حذف کند.

 

3- استفاده از تابع function.php  :

 

/*** Remove Query String from Static Resources ***/
function remove_cssjs_ver( $src ) {
 if( strpos( $src, '?ver=' ) )
 $src = remove_query_arg( 'ver', $src );
 return $src;
}
add_filter( 'style_loader_src', 'remove_cssjs_ver', 10, 2 );
add_filter( 'script_loader_src', 'remove_cssjs_ver', 10, 2 );

 

 

مطالعه بیشتر

تغییر قالب سایت بدون افت رتبه

تغییر قابلب وب سایت بدون افت رتبه , تغییر قالب وردپرس بدون اینکه به سئو سایت آسیب بزند , مراحل تغییر قالب سایت بدون افت رتبه

سه نکته در بهبود رتبه سایت در گوگل

سه نکته در بهبود رتبه سایت در گوگل که تا حد زیای می تواند به رتبه وب سایت شما کمک کند در ادامه با این سه روش آشنا

استخدام سئو کار

استخدام سئو کار ، استخدام برنامه نویس پی اچ پی ، استخدام وردپرس کار ، استخدام جوملا کار ، استخدام کارشناس تبلیغات


سئو ارزان قیمت

سئو سایت