خرید بازدید سایت

خرید ترافیک سایت

اینستاگرام نویسنده مطلب اینستاگرام نویسنده


خرید بازدید برای وب سایت میتواند به رتبه وب سایت من در موتورهای جستجوگر کمک کند یا نه ? این سوالی است که بسیار مهم می باشد چرا که بسیاری از وب سایت های که از لحاظ رتبه در جایگاه های برتر هستند از این تکنیک استفاده میکنند .

 

خرید ترافیک  برای سایت در صورتی میتواند مفید باشد که اولا بازدید خریداری شده با استفاده از پروکسی نباشد ثانیا بازدید دارای مدت زمان باشد در ادامه با این دو شرط آشنا خواهید شد.

متاسفانه بعضی از شرکت های ارائه دهنده بازدید ترافیک ها با با استفاده از پروگسی انجام می دهند یعنی با استفاده از یک کاربر و استفاده از یک پروگسی چندین بازدید کننده را ایجاد میکنند و این ای پی ها را نیز در اختیار شما قرار می دهند این نوع از خرید ترافیک نمیتواند به وب سایت شما در گرفتن رتبه کمک ند پس رعایت اینکه بازدید های خریداری شده خود را چک کنید و ببینید آیا این ترافیک ها با استفاده از پروگسی ایجاد شده است یا نه بسیار مهم می باشد.

 

مدت زمان حضور کاربران در وب سایت نیز مهم می باشد زمانی که یک کاربر بازدید کننده در وب سایت مدت زمان بیشتری می ماند قطعا بهتر می باشد پس در صورتی که بازدید خریداری می کنید به این نکته توجه داشته باشد که  بازدید خریداری شده دارای مدت زمان باشد

 

خرید بازدید برای وب سایت اگر چه میتواند به سئو سایت وب سایت شما کمک کننده باشد اما در بعضی از مواقع میتواند  به وب سایت شما صدمه نیز وارد کند در صورتی که خرید ترافیک برای وب سایت بیش از حد باشد و گوگل از این امر باخبر شود قطعا وب سایت شما را مجازات خواهد کرد

مطالعه بیشتر

تاثیرhttps در سئو سایت

تاثیر https در سئو سایت چه میزان می باشد ، آیا استفاده از ssl روی سئو سایت تاثیر گذار می باشد برای اطلاعات بیشتر در این

هاست ایرانی یا هاست خارجی

کدام هاست برای سئو سایت بهتر است هاست ایرانی یا هاست خارحی در این پست آموزشی به صورت کامل در مورد این

سرویس سئو

سرویس سئو دفتر سئو ناب یکی از بهترین و کامل ترین سرویس های سئو می باشد در صورتی که نیاز به این نوع از خدمات دارید


سئو ارزان قیمت

سئو سایت