سئو موبایل

سئو موبایل روز به روز در حال فراگیر تر شدن می باشد شاید یکی از دلایل این امر این باشد که گوشی های همراه و هوشمند در بین افراد جامع قرار گرفته است تحقیقات نشان داده است که سرچ موبایل در آینده میتواند جای سایر لوازم جستجو را بگیرد .

سئو موبایل یعنی شرایطی ایجاد کنیم که با استفاده از آن شرایط بازدید گننده برای وب سایت از طریق گوشی های هوشمند به وجود آید .

چه مواردی برای سئو موبایل مورد نیاز است 

1-سرعت وب سایت خود را بالا ببرید چرا که گوشی های همراه مانند لپتاپ و کامپیوترهای رو میزی دارای  قدرت و سرعت زیادی نمی باشند پس لازم است تا حد امکان تصاویر با حجم کم و کد های کم و تغییر مسیر های اندکی را در وب سایتمان به کار ببریم 

 

2-طراحی سایت خود را به صورت ریسپانسیو یا مبتنی بر موبایل ایجاد کنید افرادی که دارای وب سایت هایی هستند که مبتنی بر موبایل نمی باشند بهتر است بدانند که نه تنها در زمان فعلی بلکه در آینده ضرر های زیادی را خواهند دید .

 

 

3-سعی کنید در وب سایت خود از کد های پاپ آپ استفاده نکیند چرا که این امر مخصوصا در گوشی های همراه میتواند باعث اذیت کاربر بازدید کننده شود.

 

4-سعی کنید اجسام موجود در وب سایت را برای نمایش موبایل به گونه ای ایجاد کنید که نه زیاد بزرگ نه زیاد کوچک باشد چرا که این امر میتواند در هنگام انتخاب ایتم ها توسط کاربر ضریب اشتباهات را بالا ببرد 

 

 

جهت تبدیل وب سایت خود به حالت پاسخگو یا مبتنی بر موبایل به لینک زیر مراجعه فرمایید :

تبدیل وب سایت به حالت موبایل

 


سئو ارزان قیمت