سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه یا Black Hat SEO چیست:

در دنیای موتورهای جستجوگر ما باید یک سری از سیاست ها را که موتورهای جستجوگر معرفی کرده اند را  ادامه می دهیم این سیاست ها باعث به وجود آمدن رتبه عالی در نتایج موتورهای جستجوگر می شود به دست آوردن رتبه عالی در موتورهای جستجوگر نیازمند زمان و نگهداری از وب سایت  می شود به عبار دیگر زمانی که شما وب سایت خود را ایجاد کرده اید نیازمند این هستید ماه ها تلاش کنید تا نتایج عالی را به دست آورید در بحث نگهداری از وب سایت باید به این نکته اشاره کرد در صورتی که وب سایت در نتایج برتر قرار گرفت بازم هم نیازمند نگهداری می باشد و شما باید وب سایت را به روزرسانی کنید در غیر این صورت ممکن است وب سایت با افت رتبه مواجعه شود.

 در پست های آموزشی قبلی در مورد سئو کلاه سفید توضیحاتی را داده ایم و اشاره کرده ایم برای به دست  آوردن رتبه در موتورهای جستجوگر نیازمند این هستیم که ماه ها تلاش کنیم و یک سری از قوانین را رعایت کنیم .

در سئو کلاه سیاه  قضیه کمی متفاوت می باشد  مدیر وب سایت سعی بر آن  دارد  تا به هر روشی شده موتورهای جستجو را دور بزند و نتایج عالی را به دست آورد در الگوریتم پاندا جدید موتورهای جستجوگر  گوگل به اسپم کردن بسیار حساس شده است  و در صورتی که تشخیص دهند که مدیر وب سایت با ایجاد اسپم و دور زدن میخواهد کسب رتبه کند وب سایت را با افت شدید رتبه مواجعه میکند.

 

 

معمولا کاربران  از روش های زیر برای سئو کلاه سیاه  استفاده می کنند؟

1-خرید بکلینک زیاد :بکلینک برای وب سایت مورد نیاز می باشد اما در صورتی که بیش از حد باشد میتواند باعث پنالتی شدن وب سایت ما شود.

2-ایجاد محتوای تکراری 

3-قرار دادن کلمات کلیدی به صورت نامرئی 

4-استفاده از مقالات دیگران در وب سایت 

5-استفاده از پاپ آپ

 

در نتیجه :

در صورتی که از  سئو کلاه سیاه استفاده می کنید بهتر است بدانید که یک روز مطمئنا توسط موتورهای جستجوگر تشخیص داده خواهید شد که در نتیجه این امر میتواند باعث تنبیه شدن وب سایت شما یا خذف کلی وب سایت شما از موتورهای جستجوگر شود

 

 


سئو ارزان قیمت