سئو 2018

با نزدیک شدن به سال 2018 مباحث سئو سال 2018 نیز شروع می شود بسیاری از وب سایت ها از همین الان خود را برای سال 2018 آماده میکنند و آماده هستند تا با آخرین ترفندهای سئو سال 2018 کسب و کار خود را به صورت حرفه ای در موتورهای جستجوگر دنبال نماییند و از رقیبان پیشی بگیرند.

 

گوگل با داشتن 200 فاکتور سئو بی شک یک علم پیچیده است در کنار فاکتورهای سئو وجود الگوریتم های گوگل نیز به این پیچیدگی افزوده است اما اگر شما به خوبی وب سایت خود را برای موتورهای جستجوگر بهینه سازی کنید این پیچیدگی نمیتوان آنقدر هم برای شما سخت باشد کافی است وب سایت خود را بر اساس آخرین به روزرسانی های گوگل و همچنین ترند هایی که وجود دارد تطبیق دهیم در ادامه با برخی از پیشگویی هایی که در مورد سئو سایت 2018 یا به عبارت دیگر سئو سایت برای سال 2018 می باشد آشنا خواهید شد.

 

استفاده از داده های ساختاری

داده های ساختاری یک روش برای ایجاد تغییرات در ظاهر سایت و همچنین ایجاد یک سری از ویژگی ها در نتایج گوگل می باشد مثلا قرار دادن عکس در کنار نتایج وب سایت ،ایجاد ستاره در زیر نتایج وب سایت و....

 

 

سرعت سایت :

سرعت سایت به عنوان یک فاکتور برای رتبه بندی می باشد بی شک وب سایت هایی که دارای سرعت پایین باشند برای گوگل جالب نمی باشند از این رو حتما وب سایت خود را برای بهینه سازی سرعت و بهبود سرعت سایت آنالیز کنید فاکتور سرعت سایت اگر چه در سال 2017 نیز به عنوان یک عامل مهم شناخته شده می باشد اما احتمال می رود این فاکتور در سال 2018بیشتر شود در بسیاری از وب سایت ها اشاره شده است گوگل سرعت زیر 3 ثانیه را پیشنهاد کرده است.

 

 

محتوای جامع و کسب رتبه برتر :

هر چند که گوگل از فاکتور محتوا به عنوان یکی از فاکتورهای اصلی برای رتبه بندی استفاده میکند اما با آمدن الگوریتم هایی مثل ..... این احتمال پیش می آید که در سال2018 یا به عبارت دیگر سئو 2018   ایجاد محتوا جامع و کامل تر سختر شود برای این منظور شما باید محتوایی ایجاد کنید که به گوگل بگویید محتوای شما از همه لحاظ کامل و جامع می باشد این کامل و جامع بودن تنها در ایجاد سک مقاله با تعداد کلمات زیاد نیست

 

 

جستجوی صوتی :

این فاکتور نیز یکی از فاکتورهایی می باشد که انتظار می رود در سال 2018 به عنوان یک فاکتور تاثیر گذار شناخته شود

 

 

جستجوی موبایلی

بی شک با آمدن جستجوی صوتی جستجو با گوشی های هوشمند نیز افزایش میابد هرچند که این فاکتور یعنی ریسپانسیو بودن وب سایت به عنوان یک فاکتور مهم در زمان حال شناخته شده می باشد اما پیشبینی می شود که در سئو سال 2018 بیشتر به آن توجه شود لذا شما باید وب سایت خود را در تمامی دستگاه های هوشندی که قابلیت اتصال به اینترنت را دارند بررسی نمایید.

 

 

تغییر نگرش در بکلینک

بکلینک به عنوان یک فاکتور بسیار قوی در سال های گذشته شناخته شده بود و سئو سایت نیز بسیار وابسته به این فاکتور بود این فاکتور در سالهای اخیر یا بهتر است بگوییم در ماه های اخیر دارای ارزش کمتری می باشد این طور که پیش می رود گوگل در نظر دارد در مورد این فاکتور بازنگری کند .

 

شخصی شدن نتایج :

نتایج جستجو شخصی شده نه تنها بر اساس عوامل رتبه بندی سنتی بلکه بر روی اطلاعات مربوط به کاربر (مانند موقعیت آنها، سابقه جستجو یا منافع).


سئو ارزان قیمت