شبکه های اجتماعی و سئو

آمار از شبکه های اجتماعی :

شبکه های اجتماعی بعد از موتورهای جستجوگر به عنوان بهترین منبع برای ایجاد ترافیک برای وب سایت می باشند پس بهتر است بدانید در صورتی که بتوانید به درستی از این رسانه ها استفاده کنید میتوانید کسب و کار خود را رونق ببخشید و به صورت رایگان برای خود ایجاد درآمد کنید .

شبکه های اجتماعی با توجه به بهبود وضعیت اینترنت و در دسترس بودن گوشی های همراه روز به روز در حال معروف تر شدن می باشند  پیش بینی های انجام شده نشان میدهد که تا سال 2020 تعداد کاربران استفاده کننده از شبکه های اجتماعی به 2/95 میلیارد نفر یعنی حدود یک سوم جمعیت کل جهان برسد این آمار  بیشترین نفوذ شبکه های اجتماعی را در آمریکا نشان می دهد که حدود 60 درصد از جمعیت دارای یک حساب کاربری می باشند .

گونه های مختلفی از شبکه های اجتماعی وجود دارد که به صورت وبلاگ،چت روم،بازی های آنلاین،اشتراکگذاری عکس ،شبکه های کسب و کار و.. می باشند .

همچنین آمار نشان می دهد که مدت زمان استفاده روزانه  از شبکه های اجتماعی در سال 2015 در برزیل و فلیپین به به 4 ساعت و در آمریکا به تقریبا 1.7 ساعت روزانه رسیده است.بهتر است بدانید کاربران استفاده از اینترنت در سراسر دنیا حدودا 109 دقیقه از زمان خود را صرف گشت در شبکه های اجتماعی میکنند .

 

آمار شبکه های اجتماعی :

این آمار در سپتامبر سال 2016 انجام شده است و براساس کاربران فعال می باشد رهبر شبکه های اجتماعی فیسبوک می باشد این را می توان با توجه به  آمار 1 میلیارد حساب به ثبت رسیده مشاهده کرد.

 

 

فیسبوک حدودا 1.71 بیلیون نشست ماهیانه دارد در آمار ارائه شده رتبه هشتم به اینستاگرام که یک شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری عکس می باشد با 500 میلیون نشست ماهیانه اختصاص داده شده است 

 

شبکه های اجتماعی علاوه بر ایجاد ترافیک برای وبسایت میتواند به عنوان یک پل برای تبادل اطلاعات ،ایجاد دوستی ،و... مورد استفاده قرار گیرند 


سئو ارزان قیمت