طراحی سایت و سئو

آیا طراحی سایت میتواند روی سئو تاثیر بگذارد ؟

شاید برای بعضی از افراد سوال بالا کمی مسخره به نظر برسد اما طراحی سایت نا مناسب و رعایت نکردن اصول سئو در طراحی سایت میتواند سئو و بهینه سازی وب سایت شما را  تهدید کند .متاسفانه بعضی از افراد بدون اطلاع از ساختار طراحی سایت قالبی را انتخاب میکنند و شروع به فارسی کردن آن کرده و وب سایت خود را در اینترنت بارگذاری میکنند و ماهها وقت خود را صرف بدست آوردن نتیجه در اینترنت میکنند اما متاسفانه نه تنها هیچ نتیجه ای نمیگیرند ممکن است وقت و هزینه خود را نیز از دست بدهند.

 

 

چه عواملی در طراحی سایت میتواند روی سئو سایت تاثیر بگذارد ؟

بی شک رعایت کردن استاندارد های w3c و آپدیت کردن تگ های قدیمی با تگ های جدید ٰبه کار بردن تگ های مهم مانند (b,i,h,....) میتواند روی سئو سایت تاثیر بگذارد استفاده از قالب های ریسپانسیو نیز میتواند روی سئو سایت تاثیر بگذارد .

 

برنامه نویسی سمت میتواند روی سئو تاثیر بگذارد ؟

متاسفنه بعضی از افراد تنها برنامه های سمت کلاینت را در نظر میگیرند و به برنامه سمت سرور زیاد توجه نمیکنند اما برنامه سمت سرور میتواند باعث بالا رفتن سرعت وب سایت شود استفاده از دستوارت چاپ بیش از حد ٰاستفاده از حلقه های نا مناسب ٰو.... همگی میتواند روی سرعت سایت تاثیر منفی بگذارد و در بعضی از مواقع حتی میتواندمانع از ایندکس شدن مطلب شود.


سئو ارزان قیمت