طول url چند کارکتر باشد

سئو url ,طول url

طول url در مرورگر ها و سرور ها  مختلف ممکن از لحاظ پشتیبانی  تفاوت داشته باشد مثلا در مرورگر IE8  تعداد کاراکترهای پشتیبانی شده میتواند تا مرز 2083  کارکتر باشد پس در صورتی که url  دارای کارکتر های زیادی باشد میتواند توسط مرورگر یا سرور مورد پشتیبانی قرار نگیرد .

نظرات متفاوتی توسط کارشناسان سئو برای طول url پیشنهاد شده است اما بهتر است بدانید url  های کوتاه میتواند بهتر توسط موتورهای جستجوگر مورد خزیدن قرار گیرد .

 

 

آیا قرار دادن کلمات کلیدی در url میتواند مفید باشد ؟

برای بسیاری از افراد این سوال وجود دارد که قرار دادن کلمات کلیدی میتواند به سئو سایت کمک کند Matt Cutts  در پاسخ به این سوال اینگونه پاسخ داد که قرار دادن کلمات کلیدی میتواند درصد کمی به سئو سایت کمک کند اما سوال اینجاست چه میزان از کلمات کلیدی در آدرس وب سایت استفاده کنیم ؟

مطمئنن استفاده از url  های طولانی نه تنها نمیتواند به سئو سایت شما کمک کند این احتمال را دارد که لینک های وب سایت شما را به لینک های شکسته تبدیل کند که این امر میتواند سئو وب سایت شما را تهدید کند .

استفاده از 3 تا 5 کلمه با توجه به گفته های Matt Cutts  میتواند مفید باشد البته میتوان تعداد کلمات را افزایش داد اما این  امر  در صورتی که به درستی انجام نگیرد میتواند لینک های وب سایت شما را تبدیل به لینک شکسته کند.

 

 

 

مطالعه بیشتر

تغییر قالب سایت بدون افت رتبه

تغییر قابلب وب سایت بدون افت رتبه , تغییر قالب وردپرس بدون اینکه به سئو سایت آسیب بزند , مراحل تغییر قالب سایت بدون افت رتبه

سه نکته در بهبود رتبه سایت در گوگل

سه نکته در بهبود رتبه سایت در گوگل که تا حد زیای می تواند به رتبه وب سایت شما کمک کند در ادامه با این سه روش آشنا

استخدام سئو کار

استخدام سئو کار ، استخدام برنامه نویس پی اچ پی ، استخدام وردپرس کار ، استخدام جوملا کار ، استخدام کارشناس تبلیغات


سئو ارزان قیمت

سئو سایت