محتوای مناسب برای وب سایت

محتوای براس سئو سایت

اینستاگرام نویسنده مطلب اینستاگرام نویسنده


محتوای مناسب مطمئنا یکی از مهمترین عوامل برای ایجاد ترافیک برای وب سایت و سئو وب سایت است تحقیقات نشان داده است 75 درصد کاربران با استفاده از موتورهای جستجوگر به مطلب خواسته شده خود دسترسی داشته اند پس نیازمند است وب سایت خود را بهینه کنید تا موتورهای جستجوگر بهتر شما را به مخاطبین نمایش دهند .

75 درصد از جستجوهای با استفاده از موتورهای جستجوگر انجام می شود.

 

آموزش  ایجاد محتوای مناسب را آموزش خواهیم داد

1-اولین مرحله برای ایجاد محتوای مناسب انتخاب یک عنوان می باشد سعی کنید عنوان را به گونه ای ایجاد کنید که کوتاه باشد ولی در عین حال قدرت جاذبه داشته باشد و همین چند کلمه که برای عنوان انتخاب میکنید محتوای کامل شما را توضیح دهد .

 

2-به منابع قبلی خود لینک دهید : سعی کنید در هنگام ایجاد محتوای برای وب سایت لینک به صفحاتی را که قبلا ایجاد کرده اید را قرار دهید.

 

3-طول محتوایی ایجاد شده :گوگل محتوا های که زیاد باشد را دوست دارد اما کاربران شما این گونه دوست ندارد چرا که با دیدن محتوا زیاد مطمئنن ازخواندن آن صرف نظر خواهند کرد سعی کنید محتوای ایجاد شده را کمتر از 300 کلمه و بیشتر از 700تا 800 کلمه ایجاد نکنید .کلمات کلیدی باید 1/2٪ از متن را تشکیل می دهند. بنابراین، در یک مقاله 500 کلمه، شما باید 5/10 کلمات کلیدی باشد.

4-انتخاب کلمات کلیدی :سعی کنید کلمات کلیدی را قبل از ایجاد محتوا دسته بندی کنید و از کلمات کلیدی ثانویه نیز کمک بگیرید و کلمات کلیدی را در عنوان ٰو توضیحات وب سایت و توضیحات عکس و برچسب ها به کار بگیرید .

 

5-تصاویر برای  محتوا :قرار دادن تصویر برای محتوا میتواند به زیبایی آن کمک میکند و محتوای بدون عکس زیبا نمیباشد سعی کنید محتوا را با استفاده از چندین عکس که از لحاظ حجم بهینه هستند ایجاد کنید .در خصوصیت alt تصاویر از کلمات کلیدی کمک بگیرید .

6-اشتراک گذاری محتوا : اگر محتوایی که ایجاد کرده اید به نظر خودتان میتواند برای دیگران مفید باشد و دیگران از آن میتوانند استفاده کنند حتما دکمه اشتراک گذاری را برای آن قرار دهید این کار میتواند برای محتوای شما بازدید کننده بیشتری را به ارمغان بیاورد .

 

 

مطالعه بیشتر

سرویس سئو

سرویس سئو دفتر سئو ناب یکی از بهترین و کامل ترین سرویس های سئو می باشد در صورتی که نیاز به این نوع از خدمات دارید

مقالات سئو

جدید ترین مقالات سئو را در وبلاگ آموزشی سئو ناب می توانید مشاهده کنید برای اطلاعات از آخرین مقاله های سئو به بخش

تغییر قالب سایت بدون افت رتبه

تغییر قابلب وب سایت بدون افت رتبه , تغییر قالب وردپرس بدون اینکه به سئو سایت آسیب بزند , مراحل تغییر قالب سایت بدون افت رتبه


سئو ارزان قیمت

سئو سایت