چگونه سرعت ایندکس مطالب وب سایت را افزایش دهم

برای بیشتر افراد سوال پیش می اید که چگونه میتوانی سرعت ایندکس مطالب وب سایتم را بالا ببرم (how to Increase Site Crawl Rate )

در پاسخ به این سوال باید گفت خیلی از عملیات ما در وب سایت تاثیر مستقیمی روی سرعت ایندکس دارد در این پست   آموزشی سعی کرده ایم مطالبی که باعث افزایش  ایندکس شدن مطالب  وب سایت میشود صحبت کنیم 

1-اولین نکته در افزایش سرعت ایندکس مطالب این است که در وب سایت های بزرگ لینک وب سایتمان را قرار دهیم همانطور که می دانید موتورهای جستجوگر با استفاده از  لینک ها عمل خزیدن را انجام میدهند پس میتوانید در وب سایت های بزرگ پست میهمان قرار دهید یا در انجمن های آموزشی مطالب به همراه لینک وب سایت خودتان را قرار دهید .

 

2- قرار دادن محتوا به طور منظم :موتورهای جستجوگر عاشق محتوای مفید هستند و شما با قرار دادن محتوای  مفید و منظم میتوانید سرعت ایندکس وب سایت خود را به حداکثر برسانید .

 

3-سرور با آپ تایم خوب

راه دیگر برای بالا بردن سرعت ایندکس مطالب وب سایت استفاده از میزبانی وب  با سرعت بالا می باشد ربات های جستجوگر نسبت به سرعت آپ تام حساس میباشند .

 

4-ساخت نقشه سایت:

با استفاده از سایت مپ میتوانید  محتوای ایجاد شده را زود تر به ربات های موتورهای جستجوگر معرفی کنید 

 

5- فایل Robots.txt را بررسی کنید 

فایل Robots.txt در صورتی که دارای کد اشتباه باشد میتواند از خزیدن مطالب توسط موتورهای جستجوگر خوداری کند سعی کنید این فایل را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهید .

 

6-به کار بردن Ping services

با استفاده از پینگ شما میتوانید وب سایت خود را به موتورهای جستجوگر نشان دهید و موتورهای جستجوگر را از به روز رسانی ها در وب سایت خود با خبر کنید .

وب سایت برای پینگ=>http://pingomatic.com/

 

7-سایت خود را در دایرکتوری های آنلاین مانند DMOZ و... ثبت کنید 

 

 

 

 

 


سئو ارزان قیمت