کاهش فاکتور لینک در رتبه بندی

فاکتور بکلینک یک فاکتور بسیار مهم از زمان تولد گوگل به حساب آورده می شد گرفتن لینک برای بسیاری از وب سایت ها بسیار مفید بود و صاحبان بعضی از وب سایت ها تنها با گرفتن لینک میتوانستند جایگاه خوبی را به دست آورد .

گوگل سالیان است که در تلاش می باشد تا جلوی گرفتن لینک های  دسته جمعی را بگیرد اگر چه گوگل در بعضی از مواقع وب سایت هایی که لینک گروهی میخرند را شناسایی و جریمه میکرد اما در شناساسی بعضی از وب سایت ها ناتوان بود.

بهینه سازی وب سایت یک فرايند زمان بر است اگرچه بعضی از افراد تنها با خرید بکلینک وب سایت شما را در زمان محدود مثلا یک ماه به صفحات اول می آوردند این میتواند یک روش غیر طبیعی در سئو سایت باشد که به این روش غیر طبیعی در اصطلاح سئو کلاه سیاه می گویند  که یکی از این روش  های سئو کلاه سیاه خرید بکلینک دسته جمعی می باشد در هفته های گذشته شاهد بوده ایم خیلی از وب سایت ها اشاره به این داشته اند که گرفتن لینک دیگر مثلا گذشته کارا نخواهد بود و دارای نمره کمی خواهد بود .

 وب سایت Searchmetrics  که یکی از وب سایت های مهم در زمینه سئو سایت به حساب می آید و  هر سال  فاکتور های مهم  سئو را بیان می کند  امسال  این وب سایت کمتر از فاکتور بکلینک صحبت به میان آورده است و بیشتر از فاکتورهای مانند ریسپانسیو بودن و اشتراک در شبکه های اجتماعی سخن گفته است.

 

سخن ها متفاوتی در مورد کاهش نمره فاکتور لینک وجود دارد:

سخن های زیادی در مورد این امر وجود دارد اما وب سایت Searchmetricsیکی از وب سایت های معتبردر زمینه بیان فاکتورهای سئو برای گوگل و سایر موتورهای جستجوگر  می باشد ;i که امسال اشاره زیادی به فاکتور نکرده است  

 

 


سئو ارزان قیمت