کسب درآمد از وب سایت

کسب در آمد یکی از مهمترین اهداف هر مدیر وب سایت می باشد و مطمئنا هر مدیر وب سایت به دنبال این می باشد که از وب سایت ساخته شده خود کسب در آمد کند در این مقاله چندین روش را که شما با استفاده از آن میتوانید از وب سایت حود کسب در آمد کنید را مورد بحث قرار میدهیم .

در ابتدا باید بدانید وب سایتی که قرار است از آن کسب درآمد کنید باید به اندازه ی کافی بازدید کننده داشته باشد تا مورد توجه مدیران وب سایت های دیگر قرار گیرد.

 

1- استفاده از تبلیغات ppc یا پرداخت به ازای هر کلیک که گوگل یکی از معروف ترین شرکت های است که از این طریق کسب در آمد می کند . برای کسب در آمد به وسیله پرداخت به ازای کلیک شما باید به اندازه کافی ترافیک روی وب سایت خود داشته باشید .در این روش معمولا از یک لینک یا بنر استفاده می شود.

 

2-روش دوم برای کسب در آمد از اینترنت استفاده از روش cpm  است این روش مانند ppc  ولی با این تفاوت که پردذاخت به ازای هزاران کلیک محاسبه می شود .

 

3-فروش منطقه های از وب سایت خود که امکان قرار دادن تبلیغ در آن وجود دارد نیز یکی دیگر از روش های کسب در آمد از وب سایت می باشد در این روش فرد به دو صورت متنی و بنری محل های از وب سایت خود را به صورت ماهانه یا سالانه در اختیار وب سایت های دیگر قرار می دهد.

 

4-قرار دادن تبلیغات به صورت متنی که به دو صورت nofollow و   follow می باشد 

 

5-کسب در آمد از طریق بازاریابی وابسته : در بازاریابی وابسته شما از طریق سایت، ایمیل، رسانه‌های اجتماعی و غیره برای محصولات یک فروشنده مشتری جذب می‌کنید و در ازای هر مشتری سود را با فروشنده شریک می‌شوید

 

برای   ثبت لینک وب سایت خود جهت کسب در آمد از طریق صفحه ارتباط با ما ، وب سایت خود را معرفی کنید 


سئو ارزان قیمت