گوگل دنس یا رقص گوگل

Google Dance یا رقص گوگل یک اصطلاح برای به روز رسانی فهرست های گوگل می باشد گوگل دارای چندین هزار سرور می باشد که این سرور ها در نقاط مختلف دنیا قرار داده شده اند مثلا در آمریکا ,ایرلند,کاندا و... زمانی که یک سرور به روزرسانی شود ممکن است که سرور های دیگر همچنان با شاخص های قدیمی کار کنند که این امر میتواند موجب تغییر نتایج در گوگل شود.

به روز رسانی موتورهای جستجوگر به طور معمول هر 30 روز یکبار اتفاق می افتد در این به روز رسانی ممکن است  رتبه های پایین تر جایگاه بهتری را در یک دوره زمانی به دست آورند .

 

در طول رقص گوگل، گوگل در برخی از راه قادر به کنترل نتایج در سرور های با شاخص جدید و سرورها با شاخص  قدیمی باشد  اما، از آنجا که فهرست گوگل معکوس است، این امر می تواند بسیار پیچیده است

بهتر است بدانید که زمانی که شما میخواهید یک وب سایت را فراخوانی کنید با وارد کردن آدرس آن وب سایت و فشردن کلید سرچ آدرس آپی مقصد توسط dns ترجمه و به اولین سرور داده می شود به طور مثلا ممکن است سروری که آی پی درخواستی شما را دریافت کرده باشد با شاخص قبلی کار کند که در اصطاح این امر میتواند به رقص گوگل منجر شود.


سئو ارزان قیمت