سئو پرستاشاپ

کلمات کليدي :

سئو پرستاشاپ,سئو prestashop
شاید این مطلب برای دیگران نیز مفید باشد پس با یک کلیک رو تصاویر زیر آن را به اشتراک بگذارید

 پرستاشاپ یکی از فروشگاه ساز های معروف می باشد که روز به روز طرفداران بیشتری را به خود جلب میکند  با توجه به این امر تصمیم گرفتم در مورد سئو پرستاشاپ پست آموزشی را قرار دهیم تا بهتر بتوانید فروشگاه  پرستاشاپ را سئو کنید :

1-نکته اول در مورد سئو پرستاشاپ این است که وب سایت فروشگاهی ایجاد شده را در دایرکتوری های معروف  مانند دیموز ثبت کنید این امر میتواند کمی وقت گیر باشد اما مطمئنا میتواند به وب سایت فروشگاهی شما کمک کند 

 

2-قرار دادن عنوان مناسب برای هر محصول :تگ تایتل یکی از مهمترین تگ های سئو وب سایت به حساب می آید پس در انتخاب تایتل برای هر محصول نهایت دقت را به کار بگیرید.

 

3-url وب سایت خود را بهینه کنید :نکته بعدی در سئو  سئو پرستاشاپ این است که آدرس هر صفحه را به صورت بهینه و با کلمات کلیدی ایجاد کنید .

 

4-ایجاد وبلاگ برای وب سایت :یکی از راههای ایجاد ترافیک برای وب سایت ایجاد وبلاگ برای وب سایت و قرار دادن محتوای در آن می باشد توجه داشته باشید که محتوا برای موتورهای جستجوگر بسیار مهم می باشند .

 

5-استفاده از تگ alt برای تصاویر :برای تصاویر کالا های خود گذینه alt را قرار دهید و کلمات کلیدی را در آن قرار دهید .

 

6-قرار دادن توضیحات مناسب برای هر محصول :سعی کنید برای هر محصول توضیحات دقیق با کلمات کلیدی ایجاد کنید این امر میتواند به پیدا شدن وب سایت شما توسط موتورهای جستجوگر مهم باشد 

ارسال نظرنظرات


آرشيو

پنجره دوجداره