5 نکته برای ساخت وبلاگ

وباگ ،ایجاد وبلاگ

وبلاگ یکی از بخش های کمک کننده به وب سایت برای سئو عالی است با استفاده از وبلاگ میتوانید یک بخش را ایجاد کنید و آموزش و اخبار خود را در داخل آن قرار دهید و افراد میتوانند درباره ی آموزش های شما نظر بدهند و به همین راحتی یک پل ارتباطی بین خود و مشتری ایجاد کنید و همچنین میتوانید ترافیک وب سایت را افزایش دهید .

هدف دیگر از وبلاگ علاوه بر سئو و افزایش بازدید کننده برای وب سایت ایجاد ی پل برای ایجاد وفاداری بین خود و مشتری می باشد .

 در این مقاله قصد داریم نکاتی را بیان کنیم که در ایجاد یک وبلاگ مفید به شما کمک کند :

1-اولین نکته برای ایجاد وبلاگ انتخاب و شناسایی مخاطب هدف می باشد برای انتخاب مخاطب هدف نکات زیر الزامیست

1-1در نظر گرفتن رده سنی برای وباگ

1-2سطح هوشی 

1-3 شناسایی اهداف بازدید کننده 

1-4درنظر گرفتن سن بازدید کننده 

 

2-نکته بعدی برای ایجاد وبلاگ انتخاب موضوع می باشد سعی کنید روی یک موضوع خاص تمرکز کنید و به طور جی آن را دنبال کنید انتخاب چندین شاخه برای وبلاگ در صورتی که تخصص کافی را نداشته باشید تنها میتواند وقت تلف کردن باشد .

 

3- زمانی که یک موضوع را برای وبلاگ خود انتخاب کرده اید حالا نوبت به آن می رسد که درباره موضوع  انتخابی    تحقیق کنید و درباره موضوع اطلاعات جمع آوری کنید و در وبلاگ قرار دهید  .

 

4-هنگامی که وبلاگ را ایجاد کرده اید یک تقویم محتوای ایجاد کنید و وب سایت را در یک بازه زمانی مشخص به روز رسانی کنید چرا که وبلاگ هایی که بروز رسانی نمی شوند روز به روز 

دچار افت رتبه شده و زیر انبوهی از وبلاگ ها و وب سایت ها دفن میشوند.

 

5-وبلاگ خود را برای موتورهای جستجوگر دوست داشتنی کنید 

سئو وبلاگ نیز مهم می باشد  انتخاب عنوان مناسب برای وبلاگ ،قرار ندادن بیش از حد کلمات کلیدی در وب سایت ،ایجاد متاتگ های مناسب ،به اشتراک گذاری مطالب در صفحات اجتماعی ،گرفتن لینک و.... میتواند به سئو وبلاگ کمک کند.

 

 

 

مطالعه بیشتر

تغییر قالب سایت بدون افت رتبه

تغییر قابلب وب سایت بدون افت رتبه , تغییر قالب وردپرس بدون اینکه به سئو سایت آسیب بزند , مراحل تغییر قالب سایت بدون افت رتبه

سه نکته در بهبود رتبه سایت در گوگل

سه نکته در بهبود رتبه سایت در گوگل که تا حد زیای می تواند به رتبه وب سایت شما کمک کند در ادامه با این سه روش آشنا

استخدام سئو کار

استخدام سئو کار ، استخدام برنامه نویس پی اچ پی ، استخدام وردپرس کار ، استخدام جوملا کار ، استخدام کارشناس تبلیغات


سئو ارزان قیمت

سئو سایت