7 ابزار گوگل برای سئو

کلمات کليدي :

ابزارهای رایگان گوگل برای سئو
شاید این مطلب برای دیگران نیز مفید باشد پس با یک کلیک رو تصاویر زیر آن را به اشتراک بگذارید

سئو علاوه بر تخصص نیاز به ابزار نیز دارد ابزارهای می تواند یک تجزیه آماری از وب سایت ،نمایش خطاهای وب سایت،جستجوی کلید واژه و... را در اختیار ما قرار دهد و در بهتر شدن بهینه سازی وب سایت به ما کمک کند گوگل و سایر شرکت ها ابزارهای را برای بهینه سازی سایت در اختیار کاربران قرار داده اند که بعضی از آنها رایگان و بعضی دیگر به صورت غیر رایگان ارائه می گردد در ادامه با ابزارهای مهم گوگل که میتواند در سئو سایت شما کمک کننده باشد اشاره خواهیم کرد:

1-Google Search Console:

یکی از ابزارهای پر استفاده می باشد این ابزار میتواند خطاهای وب سایت،لینک های ورودی ،لینک های خروجی ،وضعیت فایل ربات،پنالتی شدن وب سایت و... را به ما نمایش دهد .

 

2-Google Analytics:

ابزار رایگان گوگل برای سئو سایت گوگل آنالیز می باشد از اسم این ابزار مشخص است که این ابزار یک ابزار برای نمایش آمار وب سایت می باشد که یک خلاصه آماری از وضعیت وب سایت از قبیل تعداد بازدید کننده گان،منطقه ی جغرافیای ،نوع مرورگر ،نوع سیستم عامل کاربران و.... را در اختیار مدیر وب سایت قرار می دهد.

 

3-Google Adwords Keyword Planner:

این ابزار برای نمایش کلمات کلیدی که بیشترین سرچ را داشته است می باشد با استفاده از این ابزار شما میتوانید کلمات کلیدی وب سایت خود را انتخاب کنید

 

4-Google Trends:

گوگل ترند یکی ابزار برای مقایسه آماری روی کلمات می باشد این ابزار یک ابزار برای مقایسه آمار از لحاظ تاریخچه،جغرافیای و.... می باشد.

 

 5-Google Consumer Surveys

یک ابزار برای به دست آوردن میزان رضایت مندی کاربران از وب سایت می باشد با استفاده از این ابزار میتواند نظر کاربران در مورد وب سایت و نحوه خدمات وب سایت را جویا شوید این ابزار برای سایت های تازه طراحی شده بسیار مناسب می باشد 

 

6-PageSpeed Insights

گوگل در سال 2010 اعلام کرد که سرعت میتواند یکی از فاکتورهای مهم برای سو سایت باشد ابزار PageSpeed Insights یک ابزار میباشد که برای بهبود سرعت وب سایت به شما مواردی را پیشنهاد می کند.

 

7-Google Places for Business

این ابزار یکی از ابزارهای مهم برای ایجاد ترافیک برای وب سایت می باشد ابزار Google Places for Business در سرچ های محلی میتواند بسیار کمک کننده به وب سایت باشد .

 

 

ارسال نظرنظرات


آرشيو