کلمه کلیدی چیست

در پاسخ به سوال کلمه کلیدی چیست باید عرض کنم که این سوال در عین حال که بسیار کوتاه و واضح می باشد اما برای بعضی از افراد بسیار گنگ می باشد کلمه کلیدی یا کلمات کلیدی از چندین کلمه تشکیل می شود که این کلمات در فضای مجازی و در هنگام سرج موتورهای جستجوگر توسط سرچ کننده گان بیشترین سرچ را دارند.

کلمه کلیدی باعث افزایش ترافیک وب سایت می شود که این افزایش ترافیک ارتقاء رتبه را نیز به دنبال دارد در صورتی که کلمه کلیدی وب سایت خود را به درستی انتخاب کنید میتواند کمک بسیار مهمی را به وب سایت خود برای گرفتن رتبه کنید .

 

کلمات کلیدی معمولا در هر شغلی متفاوت می باشد و شما در هنگام استفاده از کلمات کلیدی باید این را مورد توجه قرار دهید که کلمات کلیدی را به درستی انتخاب کنید چرا که این کلمه کلیدی هستند که میتواند برای وب سایت شما ایجاد ترافیک کنند.

 

انتخاب کلمه کلیدی :

انتخاب کلمه کلیدی برای سئو سایت بسیار مهم می باشد ابزارهای زیادی وجود دارد که شما با استفاده از آنها میتواند کلمات کلیدی را انتخاب و در وب سایت خود قرار دهید یکی از بهترین ابزارهای انتخاب کلمات کلیدی ابزار انتخاب کلمه کلیدی گوگل می باشد که متاسفانه به دلیل تحریم از این ابزار نمیتوان استفاده کرد پس راه حل انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای وب سایت چه می باشد :

وب سایت keywordtool.io   یکی از وب سایت های مناسب برای انتخاب کلمه کلیدی می باشد شما میتوانبد با مراجعه به این وب سایت کلمات کلیدی مناسب وب سایت خود را انتخاب کنید و در قسمت های مختلف وب سایت قرار دهید .

 

کلمات کلیدی را در کدام قسمت وب سایت قرار دهیم :

دغدغه بعدی برای اکثر مدیران وب سایت ها این می باشد که بعد از انتخاب کلمه کلیدی آن را در کجا قرار دهیم این امر نیز بسیار آسان می باشد شما بعد از انتخاب کلمات کلیدی میتوانید آن را در :

عنوان وب سایت

در توضیحات وب سایت

در متن اصلی

در تگ های هدر

در تگ های مهم مانند ایتالیک و بولد

در ویژگی آلت تصاویر

در ابتدای و انتهای پراگراف های

به عنوان انکر تکست ها

و....

 

 


سئو ارزان قیمت