افزایش سرعت ایندکس مطالب در گوگل

افزایش سرعت ایندکس مطالب در گوگل یکی از نکات مهم می باشد به همین دلیل بیشتر مدیران وب سایت ها به دنبال این می باشد تا با ترفند های متفاوت سرعت ایندکس وب سایت خود را بالا ببرند در ایندکس دن مطلب به این معنی می باشد که صفحه یا مطلب ایجاد شده توسط ربات گوگل یعنی گوگل بات مشاهده و ذخیره شود در صورتی که مطلب شما برای گوگل ایندکس شود این امر میتواند باعث شود تا مطالب شما در صورتی که سرچ بر روی آن انجام گیرد در نتابج به نمایش در نتایج به نمایش درآورده شود.

در صورتی که وب سایت شما دارای مطالب ایندکسی بالایی باشد مطمئنا این امر میتواند باعث بالابردن سئو سایت شود و در صورتی که سئو بالا رود رتبه های بالا توسط موتورهای جستجوگر به شما تعلق خواهد گرفت در ادامه شما با روش هایی آشنا خواهید شد که این روش ها میتواند تا حد زیادی سرعت وب سایت شما را بالا ببرد.

 

1-سعی کنید برای اینکه وب سایت شمت  بهتر توسط موتورهای جستجوگر پیدا شود وب سایت خود را در موتورهای جستجوگر ثبت نمایید برای این کار میتواند به از وبمستر موتورهای جستجوگر استفاده نمایید.

 

2-نقشه سایت را ایجاد کنید و آنرا در وبمستر موتورهای جستجوگر ثبت نمایید چرا که هر تغییری در آن به وجود  آید فورا ربات های موتورهای جستجوگر باخبر خواهند شد.

 

3-لینک های مطالبی را که ایجاد کرده اید به اشتراک بگذارید این کار را میتواند در فروم های و شبکه های اجتماعی انجام دهید این امر تاثیر بسزایی در افزایش سرعت ایندکس مطالب در گوگل و سایر موتورهای جستجوگر دارد.

 


سئو ارزان قیمت