قیمت سئو|تعرفه سئو

قیمت سئو ,تعرفه سئو

اینستاگرام نویسنده مطلب اینستاگرام نویسنده


قیمت سئو  به معیار های زیادی بستگی دارد سئو سایت برای سایت های مختلف فرق دارد چرا که ممکن است کلمات کلیدی برای هر سایت متفاوت و دارای سختی بیشتری یا کمتری باشد در ادامه با مواردی که میتواند در قیمت سئو سایت تاثیر گذار باشید صحبت خواهیم کرد.

قیمت سئو

1-سختی کلمه کلیدی :

اولین فاکتور در قیمت سئو سایت میزان سختی کلمات کلیدی می باشد مزیان سختی کلمات کلی براساس رقبا و قدرت آنها مشخص می شود فرد سئو کار با سنجیدن قدرت سئو سایت رقیب به طور میانگین یک قیمت را به عنوان قیمت سئو در اختیار فرد متقاضی بهینه سازی سایت قرار می دهد.

2-تعداد کلمات کلیدی :

قیمت سئو در دومین مرحله به تعداد کلمات کلیدی بستگی دارد هر جچه تعداد کلمات کلیدی بیشتر باشد قطعا تعرفه سئو  نیز تغیر خواهد کرد برای این منظور در صورتی که صاحب یک وب سایت می باشد و میخواهید وب سایت خود را بهینه سازی کنید سعی کنید بر روی کلمات کلیدی خاص که بیشترین سرچ را دارند تمرکز کند چرا که در غیر این صورت قیمت سئو سایت میتواند برای شما هزینه زیادی را بر جای گذارد برای ان منظور میتوانید با یک مشاوره سئو مشورت کنید.

 

3-عمر دامنه :

عمر دامنه نیز یکی دیگر از فاکتورهایی می باشد که بر روی قیمت سئو تاثیر گذار می باشد در صورتی که دامنه شما جدید باشد و عمر نداشته باشد زمان بیشتری نیاز به سرمایه گذاری دارد چرا که به طور میانگین وب سایت های نیاز به  حداقل شش ماه زمان برای سئو سایت داند در صورتی که دامنه دارای عمر باشد میتواند به عنوان یک فاکتور قوی در سئو سایت تاثیر گذار باشد و زمان مورد نیاز برای سئو سایت قطعا کاهش پیدا خواهد کرد.

 

4-نوع سئو :

سئو به چند صورت انجام میگیرد یا براساس یک یا چند کلمه کلیدی ،یا براساس بهینه سازی یک وب سایت ،یا به صورت مشاوره سئو یا ه صورت سئو داخلی که هر کدام از اینها دارای یک هزینه می باشند که میتوانید با توجه به میزان بوجه خود روی یکی از این روش ها تمرکز کنید و وب سایت خود ارا بهینه سازی کنید لازم به ذکر می باشد که هر کدام از این روش های سئو خود دارای تعریف های متفاوت می باشد که باید قبل از اینجام هر کدام با یک سئو کار مشورت کنید .

 

 

5-زمان پشتیبانی سئو :

پشتیبانی سئو نیز میتواند بر قیمت سئو تاثیر گذار باشد مطمئنا زمانی که پشتیبانی سئو دارای مدت کمی می باشد قیمت سئو نیز کاهش می باشد و در غیر این صورت به میزان افزایش ماه های پشتیبانی قیمت سئو نیز افزایش خواهد داشت.

 

 

جهت هرگونه سئوال و همچنین قیمت سئو میتوانید با شماره های مندرج در وب سایت با ما در تماس باشید.

 

مطالعه بیشتر

تاثیرhttps در سئو سایت

تاثیر https در سئو سایت چه میزان می باشد ، آیا استفاده از ssl روی سئو سایت تاثیر گذار می باشد برای اطلاعات بیشتر در این

هاست ایرانی یا هاست خارجی

کدام هاست برای سئو سایت بهتر است هاست ایرانی یا هاست خارحی در این پست آموزشی به صورت کامل در مورد این

سرویس سئو

سرویس سئو دفتر سئو ناب یکی از بهترین و کامل ترین سرویس های سئو می باشد در صورتی که نیاز به این نوع از خدمات دارید


سئو ارزان قیمت

سئو سایت