منبع آموزش سئو به صورت حرفه ای

موتور های دائما در  جال تغییر می باشد این تغییرات به قدری فنی می باشد که شاید شما برای رسیدن به  پاسخ به  این تغییرات نیازمند این باشید ماه های وقت را صرف کنید و یاحتی چندین وب سایت را  مورد بررسی و آزمون و خطا قرار دهید تا به تغییرات که رخ داده است برسید اما این یک راه طولانی و قدیمی می باشد راه جدیدی که  شما میتوانید از آن برای رسیدن به هدفتان  استفاده کنید این است که از منابعی که موتورهای جستجوگر و تغییرات الگوریتم های آنها را مورد بررسی قرار می دهند استفاده نمایند در ادامه به  توضیح برخی از وبلاگ های سئو می پردازیم :

 

  1. Search Engine Lan یکی از بزرگترین و در عین حال پرطرفدار ترین وبلاگ بازاریابی اینترنتی می باشد این وبلاگ  به بررسی آخرین تغییرات در زمینه سئو سایت ،شبکه های اجتماعی و روش های بازاریابی اینترنتی می پردازد.
  2. وبلاگ Moz :این وبلاگ نیز ابتدا توسط دو فرد به نام های رند و اسمارت ایجاد شد و در زمینه  سئو شروع به فعالیت نمود این وبلاگ سئو در بررسی روش های سئو بسیار مفید می باشد.
  1. Google Webmaster Central : یکی از وبلاگ های دیگر برای نمایش تغییرات می باشد این ابزار اطلاعات زیادی در مورد گوگل  و ابزارهای مورد دسترس گوگل ارائه می دهد
  2. Search Engine Roundtable:این وبلاگ سئو نیز بیشتر اطلاعات و اخبار موتور جستجوگر گوگل را  ارئه  میدهد و در مورد موتورهای جستجوگر دیکر خیلی کم مطلب ارائه  میدهد.
  3. SEO by the Sea: اگر میخواهید تغییرات درونی و بسیار مهم در مورد تغییرات گوگل را بدانید از این وبلاگ  استفاده کنید این وبلاگ دارای مقالات بسیار زیادی و به روزی در مورد سئو می باشد.
  4. Searchmetrics SEO & Content Marketing: این وبلاگ نیز براساس اطلاعات Search Metrics که یک پلتفرم تحلیلی سئو می باشد ایجاد شده  است این وبلاگ در بررسی تغییرات می تواند بسیار مفید باشد
  5. iProspect: این وبلاگ سئو نیز یکی از وبلاگ های بسیار معروف در آمریکا می باشد شما با مراجعه به  این وبلاگ میتوانید اطلاعات بسیاری را در مورد گوگل به دست آورید.


سئو ارزان قیمت