نقشه سایت

نقشه سایت

اینستاگرام نویسنده مطلب اینستاگرام نویسنده


نقشه سایت یا  سایت مپ یک پروتکل می باشد که معمولا با پسوند xml  ایجاد می شود البته لازم به ذکر می باشد که بدانید نقشه سایت به دو گونه ایجاد می شود یک نوع از سایت مپ به منظور پیدا کردن صغحات یک وب سایت می باشد که معمولا توسط اچ تی ام ال و سی اس اس ایجاد می شود و در نوع که با استفاده از xml  ایجاد می شود و هدف از آن این است تا تغییرات و ایجاد صفحات جدید ا به وبمستر های موتورهای جستجوگر نمایش دهید.

 

بهتر است بدانید شما با ایجاد نقشه سایت میتوانید سرعت ایندکس مطالب را بالا ببرید و این کار میتواند باعث بالا رفتن بهینه سازی سایت شما شود نقشه سایت باید در ریشه اصلی وب سایت قرار گیرد و موتورهای جستجوگر به آسانی آن را پیدا کنند لازم به ذکر می باشد شما میتواند نقشه سایت را با استفاده از ابزار وبمستر به به موتورهای جستجوگر نمایش دهید و سرعت ایندکس خود را بالا ببرید حتما بعد از ایجاد نقشه سایت امتهان کنید که نقشه سایت به درستی کار میکند یا نه چون این ابزار یک ابزار بسیار مفید برای سئو به حساب می آید .

 

برای ایجاد نقشه سایت شما میتواند با استفاده از برنامه نویسی و همچنین با استفاده از وب سایت   xml-sitemaps.com نقشه سایت خود را ایجاد کنید لازم به ذکر می باشد شما در صورتی که  از مدیریت محتوا های رایج مانند وردپرس و جوملا و دروپال و...... استفاده میکنید این مدیریت محتوا های خود دارای یک ابزار برای ایجاد نقشه سایت می باشند که شما میتوانید از آنها برای ایجاد نقشه استفاده نماید.همچنین میتوانید با استفاده از فایل robots  نقشه سایت ایجاد شده را بهتر به موتورهای جستجوگر معرفی نمایید.

مطالعه بیشتر

سرویس سئو

سرویس سئو دفتر سئو ناب یکی از بهترین و کامل ترین سرویس های سئو می باشد در صورتی که نیاز به این نوع از خدمات دارید

مقالات سئو

جدید ترین مقالات سئو را در وبلاگ آموزشی سئو ناب می توانید مشاهده کنید برای اطلاعات از آخرین مقاله های سئو به بخش

تغییر قالب سایت بدون افت رتبه

تغییر قابلب وب سایت بدون افت رتبه , تغییر قالب وردپرس بدون اینکه به سئو سایت آسیب بزند , مراحل تغییر قالب سایت بدون افت رتبه


سئو ارزان قیمت

سئو سایت