بازاریابی اینترنتی چیست


بازاریابی اینترنتی چیست: در پاسخ به این سوال تعاریف زیادی بیان شده است اما به طور کلی به بازاریابی اینترنتی که به زبان انگلیسی آنرا Internet Marketing نوعی از بازاریابی می باشد که در بستر اینترنت انجام میگیرد و هدف از این بازاریابی اینترنتی تروج یک نام تجاری ، معرفی محصولات و خدمات در دنیای مجازی می باشد . بهتر است بدانید به بازاریابی اینترنتی بازاریابی آنلاین نیز گفته می شود چرا که فرد با استفاده از اینترنت به صورت آنلاین یا برخط محصولات خود را معرفی می کند.


بازاریابی اینترنتی به روش های متفاوتی صورت میگیرد از مهمترین روش های که برای بازاریابی اینترنتی استفاده می شود میتوان به : بازاریابی اینترنتی از نوع وابسته :بازاریابی وابسته نوعی بازاریابی می باشد که در آن فرد یه خرده فروش یا یک فرد محصولات خود را ارئه میدد و فر با دریافت کمیسون خود محصولا فرد را مورد تبلیغ و یابازاریابی قرا می دهد.

بازاریابی اینترنتی از نوع نمایش تبلیغات: در این نوع بازاریابی که اغلب بر روی وب سایت های پرترافیک ایجاد می شود فرد با قرار دادن بنر های مربوط به کالاهای خود در این وب سایت های میخواهد به نوعی ترافیک وب سایت خود را بالا برده و ایجاد مشتری کند

بازاریابی اینترنتی از نوع ایمیل مارکتینک: این نوع بازاریابی اینترنتی شاید کم هزینه ترین نوع بازاریابی باشد این نوع بازاریابی اینترنتی فرد می کوشید با جمع کردن ایمیل های مشتری های خود به سادگی با آنها با یک واسطه کم هزینه یعنی ایمیل دسترسی پیدا کند بهتر است بدانید در صورتی که ایمیل مارکتین به درستی انجام شود دارای بازدهی بالایی می باشد که این بازدهی بالا هزینه کمی را نیز می طلبد.لازم به ذکر است که در ایمیل مارکتینک ارسال ایمیل ها را به گونه ای ایجاد و ارسال نماییم که موجب اذیت کاربران دریافت کننده نشود.

بازاریابی اینترنتی از نوع بازاریابی درونگرا : در این نوع بازاریابی که برای آن تعریف متفاوتی بیان شده است فرد می کوشد باروسشهای متفاوت مانند سئو سایت ایجاد محتوا و... نظر مشتری را جلب کند و با همین ترفند یعی جلب توجه مشتری آنرا به مشتری تبدیل کند.

بازاریابی اینترنتی از نوع سئو و بهینه سازی سایت: اینونوع بازاریابی که هدف از آن ابتدا طراحی سایت و سپس بالا آوردن وب سایت در موتوهای جستجوگر و یا به عبارت دیگر قرار دادن وب سایت طراحی شده در رتبه های عالی موتورهای جستجوگر برای افزایش بازدید وب سایت می باشد در مورد سئو به طور کامل در پست های قبلی اشاره کرده ایم در صورت مطلعه بیشتر می توانید به منو سئو چیست مراجعه فرمایید.

بازاریابی اینترنتی


بازاریابی اینترنتی از طریق شبکه های اجتماعی : در بازاریابی شبکه های اجتماعی مدیران وب سایت های سعی برآن دارند تا محصولات خود را با استفاده از شبکه های اجتماعی تبیلغ کنند و با این روش ایجاد ترافیک کنند بهتر است بدانید که شبکه های اجتماعی بعد از موتورهای جستجوگر بیشترین ترافیک را به خود اختصاص داده اند و به همین دلیل میتوان گفت بازاریابی در شبکه های اجتماعی در صورتی که به درستی انجا گیرد بسیار مفید می باشد لازم به ذگر می باشد در این نوع بازاریابی اینترنتی هیچ گونه هزینه ای برای شما ایجاد نخواهد شد.

بازاریابی اینترنتی از نوع گپرداخت به ازای هر کلیک : در این نوع بازاریابی که میتوان آنرا به کرات در موتور جستجوگر مشاهده کرد تصویر یا کلمات کلیدی شما در داخل قسمت های متفاوت موتورهای جستجوگر یا وب سایت ها قرار گرفته می شود و ه ازای هر کلیک روی آن تبلیغات برای شما هزینه ای در نظر گرفته می شود این نوع تبلیغات دارای اثربخشی بسیار بالای می باشد البته لازم به ذکر می باشد در صورتی که تبلیغات کلیکی به درستی انجام نگیرد میتواند هزینه بالایی برای شما به وجود آورد.

مقالات بازاریابی اینترنتی


بازاریابی اینترنتی مهم است چرا که : اینترنت روز به روز در حال فرگیر تر شدن می باشد و افراد جامعه باتوجه به اپراتورهایی که اینترنت را ارائه میدهند میتوانند به راحتی به اینترنت دسترسی پیدا کنند و همچنین وجو گوشی های گوشمند در کنار اینترنت میتواند یک بستر آنلاین برای دسترسی به نیاز های ما را فراهم کنید مزیت های زیادی برای بازاریابی اینترنتی وجود دارد که از مهمترین مزیت های متوان به :
  1. از بین بردن فاصله ها چرا که فرد با مستواند در انترنت یک محصول را قرار دهد و فرد دیگر در سایر مناطق دنیا از آن استفاده نماییند
  2. افزایش اعتماد برای مشتری
  3. ایجاد قایلت مقایسه برای مشتری
  4. کاهش هزینه ها
  5. و....


بازاریابی اینترنتی روز به روز در حال فراگیر تر شدن می باشد و تعداد افرادی که این روش برای فروش و ارائه محصوات خود استفده میکنند روز به روز در حال گسترش می باشند اما بازاریابی اینترنتی نیز مانند سایر بازاریابی ها دارای عیب های می باشد که در صورتی که به درستی انجام نگیرد همین عیبها میتواند خسارت های بالایی را برای کسب و کار ما به وجود آورد. شرکت های زیادی وجود دارند که بازاریابی اینترنتی را انجام میدهند شما میتواند در صورت نیاز با این شرکت های در مورد کسب و کار خود و نحوه ورود به این بازاریابی اینترنتی با این شرکت ها مشورت کنید و از امکانات آنها برای ورود به بازاریابی اینترنتی استفاده نمایید.لازم بهذکر می باشدتیم سئو ناب نیز در کنار خدمات سئو به بحث بازاریابی اینترنتی نیز پرداخته است و درصورت نیاز به بازاریابی اینترنتی می توانید با شماره های مندرج در وب سایت با م در تماس باشید همکاران ما آماده پاسخ گویی به سوالا شما در زمینه اینترنت مارکتینگ می باشند.

استخدام بازاریابی اینترنتی تیم سئو ناب جهت تکمیل کادر خود نیازمند استخدام بازاریابی اینترنتی می باشد در صورتی که آمادگی همکاری با تیم ما را در زمینه بازاریابی اینترنتی دارید میتوانید با مراجعه به قسمت تمای با ما با ایمیال ما رزومه خود را با تیتر استخدام بازاریابی اینترنتی ارسال نمایید تا در صورت بررسی رزومه و مفید بودن با شما تماس حاصل فرماییم.

مقاله بازاریابی اینترنتی به زودی در این صفحه مقاله بازاریابی اینترنتی قرار داده خواهد شد لازم به ذکر می باشد چنان چه سوالتی در زمینه بازاریابی اینترنتی دارید میتوانید در قسمت ارتباط با ما سوالات خود را در زمینه ازاریابی اینترنتی با عنوان مقاله بازاریابی اینترنتی ارائه دهید.

آموزش بازاریابی اینترنتی آموزش بازاریابی اینترنتی یکی از مباحث و آموزش های بسیار طولانی می باشد شما جهت مطالعه آموزش بازاریابی اینترنتی میتواند به قسمت آموزش سئو مراجعه کنید در این قیمت تا حدودی آموزش های در مورد آموزش بازاریابی اینترنتی قرار داده شده است که این آموزش ها به صورت مبتدی می باشد تیم سئو ناب سعی بر آن دارد در آینده فیلم های آموزشی آموزش بازاریابی اینترنتی را در وب سایت خود و در همین پیج قرار دهد .